ART / Lithographs / Silkscreen 12931061
nr 1293 1061
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. "Potatis". Signed, numbered 4/20, dated -09. Silkscreen, unframed, sheet: 59x42 cm,
SILKSCREEN, "Potatis". Signerad, numrerad 4/20, daterad -09. Serigrafi, oramat löst blad, bladets mått: 59x42 cm
Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.
300
SEK 100
Monday November 25 2019
at 19:04:00
25/11 11:46:01
Nov 25
Specialauktion Håkan Nyberg
Read more about Specialauktion Håkan Nyberg